مسابقه بزرگ جهانی نوآوری صنعت نوشیدنی ها-2020

مسابقه بزرگ جهانی نوآوری در صنعت نوشیدنی با تمرکز در نوآوریهای صنعت نوشیدنیها و آشامیدنی ها، امسال (سال میلادی 2020) برگزار خواهد شد و یکی از اعضاء هیئت داوران، از متخصصین و مدیران گروه فن‌آوری آوینا می‎باشد که در پنل داوران Judging panel در رسانه خبری بزرگ صنایع غذایی FOOD& BEVERAGE می توانید اسامی داوران و جزئیات این مسابقه بزرگ نوآوری در صنعت نوشیدنی را دنبال نمایید.

FOOD & BEVERAGE یک رسانه بزرگ خبری در زمینه صنایع غذایی و نوشیدنی ها می باشد که هر ساله مسابقه های نوآوری را در بخشهای مختلف صنایع غذایی، صنعت لبنی و صنعت نوشیدنیها اجرا می کند و جایزه های آن، دارای اعتبار بین المللی می باشد. برای سال 2020، از مهندس غفاری به عنوان داوری در مسابقه نوآوری نوشیدنیها دعوت بعمل آمده است و افتخار آن را یافته که به عنوان اولین ایرانی در داوری این مسابقه نوآوری نوشیدنیها حضور یابد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این مسابقه بزرگ نوآوری جهانی پیشنهاد می کنیم که این رسانه خبری FOOD& BEVERAGE را دنبال نمایید.

برای اطلاع از اسامی و اطلاعات بیشتر هیئت داوران مسابقه نوآوری نوشیدنیها-2020، می توانید به پنل داوران مراجعه نمایید.

شاخصهایی که در مسابقه نوآوری برای داوران مورد ارزیابی قرار می گیرد و می تواند برای شرکت کنندگان در ورودی امسال جذاب باشد، را در قسمت judging criteria می توانید بیابید.

نمایشگاه BrauBeviale2020 یکی از با اهمیت ترین و معتبرترین نمایشگاه های تکنولوژی و نوآوری در صنعت نوشیدنی در جهان می باشد که امسال در تاریخ 10 نوامبر در شهر نورنبرگ آلمان برگزار می گردد و برنده بهترین نوآوری در صنعت نوشیدنی جهانی سال در این نمایشگاه معرفی خواهد شد. این نمایشگاه از این جهت دارای اهمیت می باشد که کشور آلمان یکی از سازندگان اصلی تکنولوژی و نوآوری ماشین‌آلات صنعت نوشیدنیها می باشد.