نصب و راه اندازی ماشین‌آلات و خط کامل تولید نوشیدنی

نصب و راه‌ اندازی ماشین‌آلات و خطوط کامل تولید نوشیدنی توسط گروه فن‌آوری آوینا با رویکردی تخصصی و حرفه ای در کل کشورهای خاورمیانه تا آفریقا انجام می شود. از این رو، همکاری تعداد زیادی از متخصصین حرفه ای در کشورهای منطقه را تحت پوشش خود داشته و بدین وسیله میتوانیم برای کلیه ماشین آلات از ابتدا تا انتهای خط تولید این خدمات را ارائه بدهیم. گروه فن‌آوری آوینا تاکنون خدمات متعدد نصب و راه‌اندازی برای دستگاههای جدید و قدیمی، KHS و KRONES و شرکتهای معتبر دیگر در این صنعت را انجام داده است.

گاهاً اتفاق میافتد که حتی بعضی از تولید کنندگان ماشین آلات بسیار قدیمی دیگر ‌وجود نداشته و یا اینکه در شرکتهای بزرگتر ادغام شده‌اند و دیگر نمیتوانند  خدماتی را برای نگهداری و سرویس دستگاه های قدیمی به مشتریان در مناطق مختلف جهان بدهند، از این رو گروه فن آوری آوینا با داشتن متخصصین حرفه ای و دوره دیده خود، در کشورهای منطقه توانسته است این خدمات را برای مشتریان خود فراهم آورد و حتی کلیه قطعات یدکی مورد نیاز دستگاه ها را برای مشتریان تهیه نماید.

لازم به ذکر است که برای خدمات نصب و راه‌اندازی ماشین آلات و یا خطوط کامل تولید نوشیدنی در گروه فن آوری آوینا، فاصله مکانی کشورها وجود ندارد و این خدمات را، ما میتوانیم در کلیه کشورهای جهان، برای شما فراهم بنماییم.

مهندسین تکنسین و مجرب ما، با آموزش‌های حرفه ای که توسط شرکت‌های سازنده ماشین آلات اروپایی مانند کرونس، KHS ، سیدل، GEA و تتراپاک و هر سازنده مهم دیگر دیده‌اند، می‌توانند خدمات نصب و راه اندازی و یا گاهاً اپراتوری کلیه ماشین‌آلات شما را به عهده بگیرند و هرگونه خدمات و سرویس را برای ماشین‌آلات شما فراهم سازند.

گروه فن آوری آوینا در این راستا می‌تواند حتی برای کل خطوط تولید و بسته بندی جدید که مشتریان از شرکتهای سازنده اروپایی خریداری میکنند، در بخش نصب و راه اندازی کل خط تولید انجام وظیفه کرده و از شروع نصب تا پایان راه اندازی و یا هر گونه برنامه ریزی و اتوماسیون مورد نیاز برای مشتریان خود کوشا بوده و خدمات نوینی را در این زمینه ارائه بدهد.

چنانچه شما یک خط تولید قدیمی و دست دوم تهیه کرده‌اید ما میتوانیم برای سرویس اورهال کردن(overhaul) این خط تولید و یا دستگاه هم به شما کمک کنیم تا بتوانید خطوط تولید دست دوم خود را در هر جا و مکانی نصب و راه اندازی کنید و اگر نیاز به برنامه ریزی جدیدی برای‌ محصولات جدید شما باشد، برای آن خط تولید قدیمی و یا دستگاه، برنامه نویسی کرده و این خدمات را به ارمغان بیاورد.

برای اولین بار در منطقه با گروه فنی مهندسی آوینا میتوانید با دریافت خدمات نصب، راه اندازی و نگهداری ماشین‌آلات و دستگاه های پرکن نوشیدنی و بسته بندی مایعات، خدماتی با کیفیت، در دسترس و در کوتاهترین زمان را داشته باشید. شاید برای بعضی از پروژه های شما، تنها گزینه راه حل نباشیم، ولی قطعاً در بخش هزینه همیشه سعی کرده ایم برای مشتریان خود کمترین هزینه را داشته باشیم که از این لحاظ مشتریان ما با رویکرد مثبت خود اکثراً گروه فنی مهندسی آوینا را برای پروژه های خود انتخاب میکنند و خوشحال میشویم در همکاریهای پیش رو شریک کاری شما باشیم.

Ask your questions