تحقیق و توسعه در کارخانه های صنایع آشامیدنی

تحقیق و توسعه در کارخانه های صنایع آشامیدنی، برای تولید محصول جدید با فن‌آوری، نوآوری و کیفیت بالاتر، افزایش پایداری در محصول نوشیدنی، بهینه سازی خطوط تولید و صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه ها، از قابلیتهای گروه مهندسی آوینا می‌باشد.

انواع بسته بندی نوشیدنی

    امروزه شاهد نوشیدنی‌های جدید با طعم  و بسته بندی جدید در بازار جهانی هستیم و با رصد بازارهای جهانی نوشیدنی هایی می بینیم که به سرعت طرفداران زیادی پیدا کرده و سود زیادی را برای صاحبان محصول خود به ارمغان می‌آورند. متخصصین فن‌آوری آوینا، برای تمامی نوشیدنی‌هایی که شما در ذهن خود دارید و یا به آن فکر می‌کنید و یا محصولی که تولید می‌کنید و نیاز به بالا بردن کیفیت یا بهینه سازی دستور العمل تولید آن دارید، راه حل های جدید ارائه می دهند. ما دائما در جستجوی راه حل های جدید فن‌آوری و نوآوری و بطور مداوم در حال توسعه و راهکارهای تجهیزات فنی مهندسی برای بروز کردن تکنولوژی در کارخانه شما و بهینه سازی و افزایش ظرفیت خطوط تولید محصول نوشیدنی هستیم. تمرکز در گروه مهندسی آوینا همیشه یک چیز است: ارائه بهترین راهکار از جنس علم و فن‌آوری، برای تولید نوشیدنی‌های باکیفیت و سلامت محور!

فرصتها را در صنعت نوشیدنی تشخیص بدهیم.

تحقیق و توسعه آزمایشگاهی:

مهندسین آوینا روند تولید نوشیدنی‌ها علی‌الخصوص آبجوهای بدون الکل را بخوبی می شناسند، زیرا هم تجربه تولید این محصولات را در آزمایشگاه معتبر (دانشگاه مونیخ) در آلمان داشته و دارند و هم با دسترسی به دانشگاه ها و آزمایشگاه های دیگر، امکان دستیابی به بالاترین کیفیت محصول در صنعت آشامیدنی‌ها را برای شما فراهم می نمایند. داشتن این قابلیتها و امکانات ما را قادر می سازد تا به طور کامل آزمایشها و توسعه فرآیندهای جدید را انجام دهیم تا زمانی که آنها آماده ورود به بازار می شوند بهترین عملکرد و قابلیت برای محصول جدید حاصل شود.

تحقیق و توسعه فرایند:

امروزه تحقیق و توسعه فرایند تولید محصول برای بدست آوردن یک دستورالعمل بهینه شده برای مشتریان ما که تولیدکنندگان صنایع نوشیدنی هستند، بسیار مهم می‌باشد. متخصصین فن‌آوری آوینا، طراحی فرایند محصول را انجام داده و آنرا بصورت نقشه های P&ID و فرایندی Process Flow Diagram) PFD) طراحی و ارائه می نمایند و  تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز را به همراه مشخصات و جزئیات در نقشه ها نشان می دهند. سپس در طراحی و مهندسی با شناسایی و انتخاب تجهیزات لازم و ماشین آلات مورد نیاز برای تولید یک محصول جدید تصمیم گیری می شود. قدم بعدی، شناسایی سطح تکنولوژی موجود در کارخانه مشتریان می باشد. در صورتیکه نیاز به ماشین آلات جدید در فرایند تولید باشد، برای محصول جدید که تصمیم به تولید آن گرفته شده، توسط متخصصین ما، راهکارهای مناسبی ارائه می گردد. چنانچه بخش موردنظر ساخت ماشین آلات را در داخل کشور برایمان میسر سازد، متخصصین فن‌آوری آوینا، نقشه های لازم را برای این بخش از فرایند تولید و دستگاه های مورد نیاز آن، ارائه می دهند تا ماشین آلات و یا تجهیزات مورد نیاز با نظارت گروه ما ساخته شود.

توسعه دستور العمل ها

تهیه و تدوین Recipe :

برای تمامی نوشیدنی‌ هایی که شما در ذهن خود دارید و یا محصولاتی که در کارخانه خود تولید می کنید و بالابردن کیفیت آن را احساس می کنید و یا نیاز به بهینه سازی و بازبینی دستور العمل فوق دارید، با همکاری مجموعه آوینا می توانید به کیفیت محصولی که مورد نظرتان می‌ باشد برسید، ما تحقیق و بررسی جامع و کاملی را با منابعی که در اختیار داریم انجام خواهیم داد. تنها یک دستور العمل مناسب برای تولید نوشیدنی با کیفیت لازم است! در صورت درخواست شما، ما به مشتریان در توسعه (بیشتر) و بالا بردن کیفیت محصولات خود کمک خواهیم کرد. همچنین، تحقیقات جامع و کاملی در مورد مواد اولیه جایگزین انجام داده و شما هم می توانید از آنها استفاده نمایید.

تمامی این خدمات تحقیق و توسعه گروه فن‌آوری آوینا، بصورت یک بسته و در قالب یک قرارداد همکاری با توجه به نیاز و خواسته شما تعریف می‌شود. ابتدا توسط مهندسین آوینا، یک RFI)Request for Information) نیاز و خواسته شما شناسایی می شود. سپس، یک پروپوزال مناسب با خواسته شما تهیه و ارسال می‌گردد. با ما تماس بگیرید و نیاز خود را به ما اطلاع دهید.

Ask your questions