کاسپر شولدز

شربتخانه تولید ماءالشعیر کاسپر شولز (Kasper Schulz)

شربتخانه تولید ماءالشعیر کاسپر شولز (Kasper Schulz) از قدیمی‌ترین و قویترین سازندگان تجهیزات آبجوسازی (Brewery) می باشد که از سال 1677 میلادی تاکنون بصورت خانوادگی (قدمت بیش از 335 سال) در آلمان اداره می شود. شربتخانه (Brewhouse) کاسپرشولز کاملاً متمایز و با تکنولوژی بروز و نوآوری‌هایی در صنعت آبجوسازی می‌باشد که گروه فن‌آوری آوینا با اخذ نمایندگی انحصاری در منطقه خاورمیانه، در تلاش است تا شربتخانه کاسپر شولز را به علاقمندان معرفی نماید.

برای تولید بهترین ماءالشعیر(آبجو غیرالکلی) قدم بردارید.

Loading...
Loading...

مشخصات و قابلیتهای شربتخانه کاسپر شولز

(KASPER-SCHULZ)

  • یک کارخانه استاندارد کامل را با فولاد استنلس استیل با تمامی اجزاء در یک سیستم واحد و یکپارچه از pre-mashing تا ویرپول (whirlpool) را در اختیار خواهید داشت.
  • تجهیزات کم و نتایجی بزرگ: با حداقل فضای مورد نیاز، هزینه ها را پایین نگه می داریم و نصب و راه اندازی سریع به شما کمک می کند تا در زمان کمتری محصول نوشیدنی خود را درست کنید.
  • برنامه ریزی، طراحی و ساخت کارخانه آبجوسازی بصورت کلید در دست و تا ظرفیت متوسط حدود 400000 hl سالانه
شربتخانه تولید ماءالشعیر کاسپر شولز

کاسپر شولدز

شربتخانه تولید ماءالشعیر کاسپر شولز KASPER-SCHULZ مزایای متعددی نسبت به دیگر سازندگان شربتخانه (Brewhouse) تولید ماءالشعیر دارد. گروه فن‌آوری آوینا، نمایندگی شرکت کاسپرشولز در منطقه خاورمیانه و آفریقا را دارد و در صورتیکه نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر دارید با متخصصین ما در تماس باشید. همچنین با مراجعه به وبسایت کمپانی کاسپرشولز می توانید اطلاعات بیشتری را در مورد این سازنده Brewhouse کسب نمایید.

ارتباط با آوینا