کاسپر شولدز

خرید تجهیزات آبجوسازی برای تولید نوشیدنی مالت و آبجو تازه

کاسپر شولز (Kasper Schulz)

تولید شربت از مالت جو را شربت آبجو می گویند و یک نوشیدنی گوارا به نام نوشیدنی مالت و ماءالشعیر تازه تولید می شود.(این نوشیدنی بدون الکل می باشد) کلیه تجهیزات آبجوسازی بصورت یک مجموعه کامل بر روی یک استراکچر قرار گرفته که از خروجی آن یک محصول منحصر و گوارا به نام نوشیدنی مالت و آبجو غیرالکلی تولید می شود. از شیر خروجی آن، می توانید نوشیدنی را در ماگ یا همان لیوان های نیم لیتری ریخته و به میز مشتریان خود سِرو نمایید.

کاربرد: برای هتل، رستوران های زنجیره ای و لوکس و لاکچری و یا برای کافه

برای تولید بهترین نوشیدنی مالت و آبجو (آبجو غیرالکلی) قدم بردارید.

Loading...

مشخصات تجهیزات آبجوسازی غیر الکلی

شربتخانه ماکرو کاسپر شولز

( KASPER-SCHULZ Brewing Micro System)

2.5hl or 250 liter

  • یک مجموعه کامل 2.5 هکتو لیتر (250 لیتر در هر بَچ یا همان 250 لیتر در سیکل کامل فرایندی) مناسب هتل ها، رستوران ها و یا کافه ها
  • دارای تجهیزاتی در فضای کم و جمع وجور: در یک فضای کم، یک سیستم کامل تولید نوشیدنی مالت و آبجو تازه (کاملاً غیرالکلی) دارید و پس از نصب و راه اندازی، شما در زمان کوتاهی، محصول نوشیدنی خود را درست کرده و به مشتریان خود عرضه نمایید.
  • ورودی مواد اولیه مشخص و خروجی محصول استاندارد و دارای یک سیستم اتوماسیون فرایندی کاملاً اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک (با توجه به درخواست شما)
  • با توجه به پیچیدگی تولید نوشیدنی مالت و آبجو، شما به سادگی می توانید با این مجموعه کامل تولید نوشیدنی (تجهیزات آبجوسازی)، با کیفیت ترین نوشیدنی تازه را در همان محل هتل، رستوران و یا کافه خود، به مشتریان تان عرضه نمایید.تولید شربت

مواد اولیه برای شربتخانه (تولید نوشیدنی مالت و ماءالشعیر تازه):

1- مالت جو

2- رازک و یا عصاره رازک

3- آب

مشتریان شما، می بایست بهترین و مقوی ترین نوشیدنی ایزوتونیک را بنوشند.

کاسپر شولدز

اگر قصد دارید یک سرمایه گذاری موفق انجام بدهید، اگر دوست دارید کسب و کاری داشته باشید که از رقبای خود بالاتر باشید، نیاز به نوشیدنی دارید که دیگران آنرا نداشته باشند. سیستم کامل تولید شربت بصورت یک پکیج ارائه شده تا فرایند تولید شربت با بالاترین کیفیت به آسانی تولید شود.  گروه فن‌آوری آوینا، نمایندگی شرکت کاسپرشولز در منطقه خاورمیانه و آفریقا را دارد و در صورتیکه نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر دارید با متخصصین ما در تماس باشید.

ارتباط با آوینا