کیفیت و استاندارد در ماشین‌آلات، فرایند، محصول تولیدی و خدمات

کیفیت در فرایند، محصول نوشیدنی

ما برای هر محصول، می‌توانیم پیشنهادهای متعددی با توجه به شناختمان از کمپانی های اروپایی بدهیم و این شناخت از کمپانی ها برای طی این مسیر به کار شما سرعت می دهد. می دانیم کدام شرکت، چه درجه ای از کیفیت و استاندارد را در ماشین آلات و تجهیزات فرایندی کمپانی خود دارد. ما همچنین تمام مخازن و تجهیزات مورد نیاز برای فرآیندهای خطوط تولید نوشیدنی ها را با نظر داشتن استانداردها، طراحی، ساخت و نصب می کنیم. نتیجه آن، محصول نوشیدنی با بالاترین کیفیت می‌باشد.

هدف و ماموریت ما همیشه این است: " ارائه پیشرفته ترین فن آوری روز، متناسب با نیازها و نیازهای هر مشتری خاص."

استاندارد ها‌ و گواهینامه های معتبر در صنایع نوشیدنی و لبنی

از آنجا که گروه فنی مهندسی آوینا همکاری طولانی مدتی با دانشگاه مونیخ وین اشتفان در آلمان دارد، برای دریافت تاییدیه ها و گواهی نامه های مورد نیاز کارخانه نوشیدنی شما، سریعتر و آسانتر در این مسیر گام برمیدارد و می تواند از مراجع معتبر استاندارد و دانشگاهی کشور آلمان و یا انستیتو ها و سازمان های استاندارد دیگر به مشتریان خود، خدماتی از این نوع را ارائه نماید. متخصصین گروه آوینا بدلیل شناخت کامل استانداردهای آشامیدنی میتوانند با مشاوره دقیق نیاز شما را در این زمینه تامین نمایند.

در اینجا برای نمونه میتوانیم به استانداردهای دانشگاه مونیخ(استاندارد Weihenstephan) که دارای اعتبار بالایی هم می باشد، اشاره کنیم:

  • استانداردهای وین اشتفان در صنعت آشامیدنی و بسته بندی
  • استانداردهای Weihenstephan برای فرآیندهای پخت شربت ماءالشعیر و یا شربتخانه هایی که برای تهیه و تولید نوشیدنی های غیره مورد استفاده می باشد.

استانداردهای دانشگاه مونیخ

گروه فن‌آوری آوینا استانداردهای محیطی و استانداردهای کیفیت محصول نوشیدنی را برای کلیه خدمات خود در نظر می گیرد.

گواهینامه ها و استانداردها

گروه فن‌آوری آوینا، از همان مراحل اولیه، شروع به توسعه و پیاده سازی استانداردهای کیفیت محصول و سیستم مدیریت کیفیت می نماید. ساختارهای شفاف و جریانهای کاری سازمان یافته، کیفیت نتایج کار را تضمین می کنند و باعث بهبود فرایندها، محصولات و خدمات ما می شوند. این دیدگاه ما، مهمترین مزیت برای رضایت مشتری می باشد.

رضایت مشتری، صلاحیت کارکنان و بهبود مستمر  مشاوره ما، مهمترین جایگاه فکری سازمان است.

Ask your questions