خرید و فروش خط تولید کامل نوشیدنیهای اروپایی دست دوم

دستگاه ها و ماشین آلات کارخانه های نوشیدنی اروپا را برای فروش عرضه می نماییم. خط تولید نوشیدنی های عرضه شده در ظرفیت بالا (سرعت بالا) و از سازندگان به نام و معتبر اروپایی (KHS, Krones, Sidel, …) ارائه گردیده است. از فرصت بوجود آمده استفاده نمایید. خط تولید نوشیدنی هایی که در اینجا مشاهده می کنید توسط فناوری آوینا پشتیبانی می شود.

خرید و فروش دستگاههای بادکن و پرکن و بسته بندی اروپایی

فروش دستگاه و ماشین آلات آشامیدنی: گروه فناوری آوینا، ارتباط وسیع و گسترده ای با وبسایت های عرضه ماشین آلات صنعت آشامیدنی دست دوم در اروپا دارد. تیم ما می تواند بهترین و مناسبترین خط تولید نوشیدنی کامل (خط تولید نوشابه، خط تولید ماءالشعیر، خط تولید آبمیوه و یا خط تولید نوشابه های گازدار و بدون گاز) با هر ظرفیتی که مورد نظر شما می باشد را تامین نماید. همچنین محصولی که قصد پرکردن و بسته بندی آن را دارید را با قیمتهای کاملاٌ رقابتی به شما پیشنهاد بدهد.

اکثر ماشین آلات و خطوط تولید در اروپا می باشد و هزینه انتقال و حمل و نقل دستگاه با خریدار می باشد.

خرید ماشین آلات نوشیدنی: از آنجا که ما تیم ارزیاب و کارشناس ماشین آلات در صنایع نوشیدنی داریم. خط تولید کامل شما را می توانیم کارشناسی کرده و در وبسایت آوینا در معرض فروش قرار دهیم.

پلتفرمی برای عرضه ماشین آلات و خطوط تولید آشامیدنی ها

دستگاه ها و ماشین آلات با سرویس و اورهال ارائه می گردد و خدمات نصب و راه اندازی و تامین قطعات یدکی اصلی می تواند به عهده گروه آوینا باشد.

قطعات یدکی ماشین آلات کارخانه تولید نوشابه و ماءالشعیر و انواع نوشیدنی های دیگر شما را تامین می نماییم.

تامین قطعات یدکی اصلی ماشین آلات اروپایی