ماشین آلات بسته بندی کارکرده

ماشین آلات پرکن و بسته بندی کارکرده و دست دوم اروپایی جایگاه ویژه ای با توجه به شرایط موجود و افزایش قیمت دلار برای تولیدکنندگان در ایران دارد که گروه آوینا یکی از اهداف خود را، در این بخش قرار داده است.

در جدول زیر می توانید در هر گروه، ماشین‌آلات موردنیاز خود را بیابید.

خط کامل تولید نوشیدنی

filling machine

ماشین آلات بادکن، پرکن و …

تجهیزات فرایندی

تجهیزات فرایندی و شربتخانه

Injection molding machine

دستگاه تزریق پلاستیک

ما ماشین آلات دست دوم را با همان شرایطی که هست و یا با تعمیرات اساسی (اورهال شده) ارائه می دهیم. امکان مهندسی معکوس برای ماشین آلات کارکرده و ارائه راهکارهای فناورانه وجود دارد.

در ماشین‌آلات اورهال شده، کلیه قطعات و اجزای ماشین از همدیگر باز و جدا می شوند، قطعات تمیز می شوند، نقص یا قطعات فرسوده با قطعات جدید جایگزین می شوند و اجزای کامل برقی ، الکترونیکی و پنوماتیک مطابق با آخرین فن‌آوری، بازسازی و نوسازی می گردد.

مهندسین ماهر آوینا برای نصب و راه اندازی در منطقه خاورمیانه در دسترس هستند، کافیست به ما ایمیل بزنید و درخواست خود را برایمان ارسال نمایید.

ما قطعات یدکی برای خطوط بطری شیشه و PET از برندهای مختلف با شرایط جذاب را ارائه می دهیم. این قطعات تهیه شده توسط سازندگان دستگاه از کیفیت یکسانی برخوردار هستند.

گروه مهندسی آوینا، بواسطه روابط و دسترسی هایی که در بازار اروپا با سازندگان ماشین آلات اروپایی و همچنین وبسایت های ماشین آلات کارکرده دارد، می تواند درخواست شما در خصوص تامین ماشین آلات کارکرده و دست دوم را برآورده نماید، تنها کافیست اگر بدنبال دستگاه کارکرده می گردید، درخواستتان را با تکمیل فرم زیر به اطلاع ما برسانید و یا با ما تماس بگیرید.

Ask your questions