دستگاه پُر کن و بسته بندی نوشیدنی

ماشین آلات پُر کن و بسته بندی نوشیدنی نوآورانه و تکنولوژی روز اروپا

گروه فن‌ آوری آوینا، برای هر نوشیدنی که قصد دارید بسته بندی و یا درون ظرفی پُر نمایید، راه حلی مناسب و نوآورانه برای شما ارائه خواهند کرد. این ماشین آلات پُر کن و بسته بندی نوشیدنی می‌تواند برای انواع آبجوهای غیر الکلی، آب ساده یا آب معدنی، آبهای گازدار و یا طعم دار، نوشابه های گازدار، آب میوه طبیعی یا انواع آب میوه نکتار، شیر و دوغ و یا شیرهای طعم دار، قهوه یا چای سرد، انواع نوشیدنی های بدون گاز و یا با گاز CO2، نوشیدنیهای گرم یا سرد مورد استفاده قرار گیرد.

دستگاه‌های پُرکن و بسته بندی

خط تولید پرکن و بسته بندی مایعات

کمپانی یونگسان بصورت تخصصی در زمینه ساخت دستگاه پرکن قوطی، فعالیت می کند و با توجه به نیاز مشتری تا ظرفیت 90,000 قوطی آلومینیومی درساعت را از این کمپانی می توانیم خرید نماییم. می توانید به وبسایت کمپانی یونگسان مراجعه نمایید و اطلاعات بیشتری از مشخصات دستگاه های پرکن کمپانی یونگسان کسب نمایید و یا با ما تماس بگیرید تا مشاوره و راهنمایی لازم برای تامین دستگاه‌های پُرکن و بسته بندی برای انواع نوشیدنی را از این کمپانی، برای شما مشتری عزیز فراهم نماییم.

Youngsun

(برای اینکه وبسایت کمپانی یونگسان را بازدید نمایید، می توانید بر روی آرم کمپانی کلیک نمایید.)

کمپانی یونگسان بصورت تخصصی در زمینه ساخت دستگاه پرکن بطری شیشه، فعالیت می کند و با توجه به نیاز مشتری تا ظرفیت 60,000 بطری شیشه درساعت را از این کمپانی می توانیم تهیه نماییم. می توانید به وبسایت کمپانی یونگسان مراجعه نمایید و اطلاعات بیشتری از مشخصات دستگاه های پرکن کمپانی یونگسان کسب نمایید و یا با ما تماس بگیرید تا مشاوره و راهنمایی لازم برای تامین دستگاه‌های پُرکن و بسته بندی برای انواع نوشیدنی را از این کمپانی، برای شما مشتری عزیز فراهم نماییم.

Youngsun

(برای اینکه وبسایت کمپانی یونگسان را بازدید نمایید، می توانید بر روی آرم کمپانی کلیک نمایید.)

کمپانی یونگسان بصورت تخصصی در زمینه طراحی،ساخت ماشین آلات پرکن بطری پلاستیکی پت، فعالیت می کند و با توجه به نیاز مشتری تا ظرفیت 60,000 بطری PET درساعت را از این کمپانی می توانیم تهیه نماییم. می توانید به وبسایت کمپانی یونگسان مراجعه نمایید و اطلاعات بیشتری از مشخصات دستگاه های بادکن و پرکن کمپانی یونگسان کسب نمایید و یا با ما تماس بگیرید تا مشاوره و راهنمایی لازم برای تامین دستگاه‌های پُرکن و بسته بندی برای انواع نوشیدنی را از این کمپانی، برای شما مشتری عزیز فراهم نماییم.

Youngsun

(برای اینکه وبسایت کمپانی یونگسان را بازدید نمایید، می توانید بر روی آرم کمپانی کلیک نمایید.)

کمپانی مارکل بصورت تخصصی در زمینه ساخت دستگاههای پرکن قوطی و شیشه، در آلمان فعالیت می کند و با توجه به نیاز مشتری تا ظرفیت 20,000 درساعت را از این کمپانی ایتالیایی می توانیم دستگاه موردنظر را خرید نماییم. می توانید به وبسایت کمپانی مارکل مراجعه نمایید و اطلاعات بیشتری از مشخصات دستگاه های پرکن کمپانی مارکل کسب نمایید و یا با ما تماس بگیرید تا مشاوره و راهنمایی لازم برای تامین دستگاه‌های پُرکن و بسته بندی صنعت نوشیدنی‌ها را از این کمپانی و یا از دیگر کمپانی های معروف دیگر، برای شما مشتری عزیز فراهم نماییم.

دستگاه پرکن قوطی و بطری

سازنده پرکن قوطی و بطری شیشه

(برای اینکه وبسایت کمپانی مارکل را بازدید نمایید، می توانید بر روی آرم کمپانی کلیک نمایید.)

کمپانی انوبرگ بصورت تخصصی در زمینه ساخت دستگاههای پرکن برای بطری پلاستیکی، شیشه و قوطی در ایتالیا فعالیت می کند که با توجه به نیاز مشتری تا ظرفیت 40,000 بطری درساعت را از این کمپانی ایتالیایی می توانیم تامین نماییم. می توانید به وبسایت کمپانی انوبرگ مراجعه نمایید و اطلاعات بیشتری از مشخصات دستگاه های پرکن کمپانی انوبرگ کسب نمایید و یا با ما تماس بگیرید تا مشاوره و راهنمایی لازم برای تامین ماشین آلات پر کن و بسته بندی نوشیدنی ها را از این کمپانی و یا از دیگر کمپانی های معروف دیگر اروپایی، برای شما مشتری عزیز فراهم نماییم.

Enoberg Filling

(برای اینکه وبسایت کمپانی انوبرگ را بازدید نمایید، می توانید بر روی آرم کمپانی کلیک نمایید.)

ماشین‌آلات و خط کامل تولید نوشیدنی

ما ماشین آلات و خط کامل تولید نوشیدنی را برای تولید انواع نوشیدنی و صنایع غذایی مایع در منطقه خاورمیانه تهیه می کنیم که از شربتخانه و تصفیه‌خانه تا دستگاه های قالب گیری تزریقی پریفرم PET ، دستگاه بادکن بطری های PET، انواع دستگاه های پرکن، فرآیند محصول، مخلوط کردن و میکس کردن، پاستوریزاسیون، لیبل گذاری تا بسته بندی نهایی و پالت سازی را شامل می شود.

همچنین دستگاه ها و ماشین آلات را بصورت تکی عرضه می نمائیم و تامین کننده ماشین آلات و پلنتها (Plants) با بالاترین استانداردها و تکنولوژی های موجود در جهان هستیم. بهترین پیشنهادها را با منابعی که در دست داریم، مخصوصاً در آلمان و چین که مرکز ماشین آلات و تکنولوزی صنایع نوشیدنی می باشد می توانیم به شما ارائه بدهیم.

گروه فنی و مهندسی آوینا با داشتن نمایندگی انحصاری از چندین کمپانی سازنده ماشین آلات اروپایی در کشور ایران و خاورمیانه فعالیت مینماید. لازم به ذکر است که متخصصین ما همیشه سعی خواهند کرد برای شما ایده آل ترین گزینه را در طراحی و خرید ماشین آلات در نظر بگیرند و همیشه با مدیریت بودجه و سرمایه گذاری شما و کیفیت ماشین آلات تولید به شما مشاوره خواهند داد که اینکار با داشتن چندین دهه تجربه عملی توسط متخصصین ما کاملاً حرفه ای ارائه و اجرا میگردد. شما میتوانید برای اطمینان خاطر، از مشتریان قبلی، در مورد خدماتی که ارائه می دهیم سوال نمایید.

نوشیدنی شما کاملاً متمایز و با بسته بندی زیبا

از بطری های شیشه ای و یا پلاستیکی PET گرفته تا قوطی و یا بشکه

ما تخصص لازم برای پاسخگویی به هر نوع نیاز شما را داریم و با شناخت و تسلط کافی میتوانیم، بهترین ماشین آلات پُر کن و بسته بندی نوشیدنی را به شما معرفی کنیم و در طراحی خطوط تولید و بسته بندی و یا در خرید تمامی این تجهیزات به شما مشاوره بدهیم. در این راستا، با اخذ نمایندگی برای دستگاههای پُرکن از کمپانیهای معتبر آلمانی و چینی اقدام کردیم. ما برای دستگاه پر کن با هر ظرفیتی که مورد نظرتان می باشد، گزینه های مناسبی داریم که لازم است با ما تماس حاصل نمایید.

ما از کارخانه نوشیدنی شما یک دید کلی داریم.

یا آیا می خواهید با صرفه جویی در وزن کمتر بطریهای پلاستیکی خود، رکورد جدیدی را در مقدار مواد مصرفی پت تنظیم کنید؟ صرف نظر از خواسته های شما در مورد طراحی بطری – متخصصان فنی و مهندسی آوینا تضمین می کنند شکل مناسب را برای مطابقت با ایده های خود و تحقق اهداف خود پیدا کنید.

هر گرم در ساخت بطری پلاستیکی شما محاسبه میشود.

اینکه چه وزنی می تواند مناسبترین باشد؟ یک مثال عملی ثابت می کند که واقعاً می تواند همه این تفاوتها را ایجاد کنید!

مثال کاربردی:

برای کاهش وزن یک بطری 0.5 لیتری از 18 گرم به وزن 15 گرم.

اگر بطری نیم لیتری شما در دو خط تولید شود که هر یک با سرعت دستگاه  24000 بطری در ساعت برای شما بطری پت درست کند، در مدت زمان تولید 5000 ساعت در سال و راندمان کلی خط تولید و تجهیزات 75 درصد باشد میتوان نتیجه گیری کرد:

مقدار صرفه جویی در چه مقدار مواد پت در سال می باشد؟

3 گرم در هر بطری باکیفیت و کنترل مداوم داریم. حالا محاسبه کنید در 5000 ساعت کاری برای هر کدام از خطوط تولید، سالانه با صرفه جویی در 3 گرم مواد پت برای هر بطری تولید شده چه مقدار سالانه مواد اولیه کمتر مصرف خواهد شد؟

اگر این محاسبه را انجام دهید خواهید دید که 3 گرم  که حتی در دستانتان احساس نخواهد شد میتواند سالیانه برای هر کدام از خطوط تولید شما 270000 کیلو گرم معادل 270 تن مواد اولیه و نتیجتا 540 تن مواد برای دو خط تولید شما صرفه جویی شود. حالا قیمت امروز مواد پت را در این رقم محاسبه کنید و ببینید آیا بهتر نیست از یک متخصص برای طراحی و چیدمان خطوط تولید خود استفاده کنید برای کارخانه ای که چندین نسل میخواهد تولید داشته باشد و بتواند در بازار محصولات در قیمت تمام شده محصول رقابت کند. اکنون با در نظر گرفتن قیمت جهانی مواد پت به آسانی محاسبه کردیم که سالانه میتوانیم تقریبا معادل نیم میلیون دلار از حدر رفتن هزینه اضافی و کاهش قیمت تمام شده محصول جلوگیری کنیم و این محاسبات، تنها برای یکسال تولید شما میباشد.

 الان می دانید در مسیر رسیدن به هدف چه مقدار سرمایه شما صرفه جویی شده است.

اگر قصد دارید وزن بطری پلاستیکی خود را کم کنید، باید آن را به درستی انجام دهید: کاهش وزن بطری ها کاری دشوار است. حتی تغییرات جزئی می تواند پیامدهای ناخوشایندی بر فرایند تولید بطری داشته باشد. بنابراین بدانید وزن کمتر کار آسانی نیست و پشت وزن کمتر یک فرایند طراحی پیچیده قرار دارد که از توزیع مواد ایده آل برای صرفه جویی در وزن و دستیابی به کیفیت استفاده می کند.

در مشاوره و راهنمایی ما، جواب مشخصی برای سوال های زیر پیدا خواهید کرد.

  • میدانید برای محصولی که قصد دارید تولید نمایید کدام یک از دستگاه‌های پرکن مناسب میباشد؟
  • دستگاه پرکردن برای پُر کردن محصول سرد، گرم یا آسپتیک نیاز دارید؟
  • دوست دارید سیستم پر کردن شما چه چیزی ارائه کند؟
  • آیا اینکه باید با دقت و مقدار کم کف پر شود؟
  • اینکه به آرامی محصول شما را درون بطری پُر نماید و همزمان از آن در برابر نفوذ اکسیژن در هنگام پُر شدن محافظت نماید لازم است؟
  • اینکه برای قالب های مختلف امکانپذیر است یا خیر و همچنین خطوط پرکن و بسته بندی شما  میتواند بطری های سبک وزن را مورد استفاده قرار دهد و از هدر رفتن مواد اضافی صرفه جویی کند؟
  • آیا میزان آب مصرفی و مهمتر از آن مقدار گاز CO2 مورد نیاز دستگاه پر کن در هنگام تولید خود را میدانید و محاسبه کرده اید؟

صرف نظر از اینکه کدامیک از این نکات برای فرآیند پر کردن محصول نوشیدنی شما مهم می‌باشد – با انتخاب بهترین گزینه از ماشین آلات پُر کن و بسته بندی نوشیدنی توسط مشاوران متخصص گروه فنی مهندسی آوینا، شما فن‌آوری مناسبی را پیدا خواهید کرد تا متناسب با محصول شما باشد. از روش پُرکردن محصول و ظرفیت خروجی آن، تا سطح بهداشت محصول، متخصصان ما بسیار خوشحال خواهند شد تا به شما، در مورد بهترین سیستم مورد استفاده در خطوط پُرکن و بسته بندی، مشاوره ارائه دهند.

Ask your questions