با گروه آوینا، آشنا شوید.

درباره گروه آوینا:

گروه فناوری آوینا، دارای بیش از 25 سال تجربه حرفه ای در صنعت نوشیدنی می‌باشد. تیم مجرب و متخصص ما در طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی چندین کارخانه نوشیدنی مختلف و خطوط تولید و پرکنی با ماشین آلات بسته بندی در کشورهایی مانند آلمان، ایتالیا، اتریش، سوئیس و روسیه مشارکت داشته است و امروز در کشورهای خاورمیانه مانند ایران، ترکیه، امارات متحده عربی، عراق و افغانستان با تمرکز بیشتر فعالیت می نماید.

با توجه به تخصص و تجربه مدیریت ما در کشور آلمان در زمینه فرصت های آموزشی مدرن ترین کارخانه های تولید آبجوسازی و مالت سازی به عنوان استاد در صنعت نوشیدنی، می باشد و امروز با ارائه خدمات به مشتریان خود در تمام سطوح صنعت نوشیدنی، بهترین انتخاب را برای مشتریان خود مهیا می کند.

علاوه بر این، ما فرایندهای مختلف برای تولید انواع نوشیدنی را می دانیم و از حساسیت ها و چالش های تولید برای انواع نوشیدنی ها یا حتی خطوط پرکن و بسته بندی آشنا هستیم، بنابراین همیشه بهترین گزینه را برای مشتریان خود با تضمین موفقیت آنها در این صنعت در دستان آنها قرار می دهیم.

امروزه ما با برخی از بهترین تامین کنندگان و تولیدکنندگان ماشین آلات اروپایی به عنوان نماینده آنها در خاورمیانه همکاری می کنیم، مانند شرکت Kasper Schulz GmbH برای ماشین آلات آبجوسازی و مالت سازی از آلمان، SMI-Enoberg برای ماشین آلات پر کنی و بسته بندی از ایتالیا، Breun Saatzucht GmbH برای تولید جو دو ردیفه مالتینگ و مالت از آلمان، و همچنین سایر تامین کنندگان از اروپا در بخش مواد اولیه، فیلتراسیون، فناوری شستشوی خطوط تولید، ظروف KEG و قطعات یدکی کلیه ماشین آلات و غیره …

تیم مدیریت فناوری آوینا به عنوان مشاور و کارشناس متخصص در صنعت آشامیدنی، شما را قادر می سازد از نظر سودآوری یا حتی انتخاب مدرن ترین فرایند تولید و یا چالش های آن و یا انتخاب تخصصی خطوط پر کنی و بسته بندی نوشیدنی برای کارخانه شما، بهترین تصمیمگیری را انجام دهید، چرا که با نداشتن تجربه کافی و آشنایی لازم با این صنعت در غیر این صورت سالها تجربه نیاز خواهید داشت.

یادآور میشویم که هدف اصلی ما ارائه تخصص کافی برای تولید کنندگان نوشیدنی در سرزمین مان می باشد. از این جهت ما تصمیم گرفته ایم تا تمام دانش و تجربه تخصصی خود را که سالیان زیادی در اروپای مدرن بدست آورده ایم را در اختیار مشتریان خود گذاشته و تولیدکنندگان نوشیدنی در منطقه را حمایت کنیم، تا آنها را با همه ساختارها و استانداردهای بین المللی در این صنعت آشنا سازیم، تا بهترین محصول ممکن که نام شما را گواهی میدهد و آینده شما را تضمین می کند دست در دست با یکدیگر بسازیم.

در نهایت تلاش میکنیم در موفقیت شما در این منطقه با شما سهیم باشیم.

شرک فن‌آوری آوینا با شماره 579004 به ثبت رسیده است. برای ارتباط با تیم راهبردی فن‌آوری آوینا به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

Ask your questions