ساخت کارخانه ماءالشعیرسازی

فرصت های سرمایه گذاری ساخت کارخانه ماءالشعیر سازی

یکی از فرصتهای سرمایه گذاری، ساخت کارخانه ماءالشعیرسازی و تولید انواع آبجوهای غیرالکلی می باشد که گروه فن‌آوری آوینا، می توانند دانش فنی ساخت صفر تا صد یک کارخانه ماءالشعیر سازی(آبجو غیر الکلی) را با بالاترین تکنولوژی که در دنیا وجود دارد را در اختیار شما قرار بدهند. قیمت ساخت کارخانه و بهای تمام شده محصول نوشیدنی شما با ارائه یک طرح توجیهی، مدل کسب و کار به همراه برآورد ماشین آلات و تجهیزات موردنیاز و مهمتر از همه، مقدار سرمایه اولیه و سرمایه در گردش و موارد با جزئیات این کسب و کار مشخص می گردد.

beer investment opportunitty

مشاوره ما در این مرحله به سرمایه گذار، ارائه و آشنایی اولیه صنعت ماءالشعیرسازی به سرمایه گذار بوده تا تصویر روشنی از کلیه فرایند و ماشین آلات موردنیاز به همراه قیمت برآوردی داشته باشد و سرمایه گذار پس تصمیم‌گیری برای ساخت کارخانه ماءالشعیرسازی به میزان سرمایه اولیه و ظرفیت تولید محصولات و تکنولوژی مورد استفاده اقدام نموده و برای طراحی، برنامه ریزی، خرید ماشین آلات پرکنی و بسته بندی، تجهیزات فرایندی و در نهایت نصب و راه اندازی آنها و بهره برداری از خط تولید آبجو غیر الکلی تا رسیدن به کیفیت و استاندارد جهانی گروه فن‌آوری آوینا را در کنار خود می بیند. در ادامه، شما را با پیچیدگی‌های نوشیدنیهای از نوع آبجوهای غیر الکلی بیشتر آشنا می کنیم تا برای سرمایه گذاری در صنعت ماءالشعیرسازی بهتر بتوانید تصمیم گیری کنید.

Loading...

اجازه بدهید، آمار تولید ماءالشعیرسازیهای کشور آلمان را با همدیگر مرور کنیم.

بهترین تولیدکنندگان آبجو غیرالکلی: کارخانه های تولیدی آلمان در تولید بالاترین کیفیت آبجو غیر الکلی هز بهترین توایدکنندگان جهان هستند. کل تولید در سال 2017 بالغ بر 6.2 میلیون هکتو لیتر آبجو غیر الکلی بوده است، که این رقم به بیش از 6 درصد از کل تولید انواع آبجو در آلمان است. هم اکنون در کشور آلمان حدود 1200 کارخانه آبجو سازی بزرگ و کوچک وجود دارد. در این میان، دوستداران آبجوهای غیر الکلی می توانند حدود 400 برند مختلف آبجوهای غیر الکلی را از کارخانه های آبجوسازی انتخاب کنند. این که آیا آبجو غیر الکلی از نوع Pilsner، آبجو گندمی و یا لیمویی و یا انواع مختلف منطقه ای مانند Weißbier  Kölsch, یا Alt و نمونه های دیگر باشد نشان می دهد که چقدر این محصول میتواند متنوع تولید شود، آبجوهای غیر الکلی در همه رده سنی جامعه میتوانند با طعم و مزه دلخواه خود از این محصول استفاده کنند و در کنار لذت طعم و مزه آن از خصوصیات چشمگیر ویتامنی آن بهره مند گردند.

انواع نوشیدنی مالت

رفع عطش با این نوع نوشیدنی ایزوتونیک به ویژه در میان ورزشکاران از محبوبیت روزافزونی برخوردار است. اینها را قید میکنیم تا شما بیشتر با این محصول معجزه‌آسا آشنا شوید. در آمارهای جهانی شرکت های تولید کننده نوشیدنی های مالت و آبجو همیشه جزء پنج صنعت مطرح جهان هستند. آیا تا بحال به تبلیغات مسابقات فوتبال سطح حرفه ای جهان دقت کرده اید؟ همیشه یکی از اسپانسرهای اصلی در مسابقات بزرگ ورزشی در جهان، یک تولید کننده آبجو یا نوشیدنی می‌باشد. پس برای سرمایه گذاری در این بخش از صنعت، خیلی چیزها هست که باید با آن آشنا بشویم.

تولید ماءالشعیر در ایران: در کشور ما نیز تولید ماءالشعیر (آبجو غیرالکلی) در حال رشد می‌باشد و مصرف انواع ماءالشعیر روز به روز بیشتر می شود. مصرف کنندگان جامعه ایران هر روزه با ویژگیهای سلامت محور این محصول بیشتر آشنا میشوند و از اینرو نیاز تولیدی ما در ایران چندین برابر کارخانه های موجود میباشد تا هر نفر بتواند به جای مصرف نوشیدنی های بعضاً مضر از این نوع نوشیدنی که سلامتی را برای ما بهمراه میآورد استفاده کنند. حالا اگر از شما بپرسند، اگر بخواهید در آینده در صنعت جدیدی سرمایه گذاری کنید بی شک شما هم تولید ماءالشعیر را انتخاب خواهید کرد همانطور که ما در این رشته تخصص داریم و با تولیدکنندگان بزرگ بین المللی این صنعت آشنا هستیم و میدانیم کشور ایران چقدر برای تمامی تولیدکنندگان بزرگ آبجو سازی در جهان اهمیت دارد و دوست دارند در ایران سهمی از بازار را داشته باشند و در آینده نزدیک محصولات بیشتری از این نوع نوشیدنیها را در سوپر مارکت های کنار منزلمان خواهیم دید.

چالش های تولید ماءالشعیر: حالا اگر قصد دارید ماءالشعیر تولید کنید و با وارد کردن سرمایه در ساخت کارخانه تولید ماءالشعیر، یک نوشیدنی بی همتا داشته باشید، در مورد سختی و مشکلات تولید ماءالشعیر هم می‌گوییم تا شما درک یکسانی از آن داشته باشید. اینطور میشود گفت: از آنجا که ما تخصص اصلی خود را در این رشته قرار داده‌ایم و با تجربه کاری طولانی مدت در اروپا با تمامی استانداردهای بین المللی که در این صنعت برای این نوع از نوشیدنی ها استفاده می‌شود مطلع هستیم، لذا می‌دانیم چالش تولید انواع ماءالشعیرهای غیر الکلی در کجا میباشد و چرا تا به امروز در ایران تولیدکنندگان ما نتوانسته اند به محصولات باکیفیت دارای استاندارد مانند کشورهای اروپایی در این صنعت دسترسی پیدا کنند و همیشه آبجوهای غیرالکلی خارجی خیلی طعم و مزه بهتری دارند و دارای پایداری و کف بهتری هستند که در هنگام نوشیدن لطافت خاصی را در طعم آنها حس میکنیم.

چالشهای تولید ماءالشعیر

این موضوع نیز دقیقاً مربوط به آزمایشات لازم در هنگام تولید ماءالشعیر میگردد و چون در ایران با خیلی از آزمایشات مهم و ضروری در صنعت ماءالشعیر سازی در هنگام تولید آشنا نیستیم، از این رو نمی توانیم توقع محصولی با استاندارد جهانی و طعم و مزه خوب از تولیدکنندگان کشورمان داشته باشیم.

اگر بخواهم مثالی برای شما بیاوریم میتوانم بگویم اولین چیزی که محصول ماءالشعیر را می سازد و طعم آن را مشخص می سازد نوع جو مالتینگ و مالت مصرف شده در این نوشیدنی است، حالا اگر به شما بگوییم که بیشترین مالت مورد مصرف در این نوشیدنی ها در ایران از نوع جو مالتینگ تهیه نشده است شما تعجب نخواهید کرد که با محصولات کم کیفیت در ایران رو به رو می شوید. از آنجا که در ایران دانش فنی در این صنعت به خوبی شناخته نشده است برای ما نیز حتی بسیار دشوار میباشد تا بتوانیم به تولیدکنندگان این امر مهم را برسانیم چرا که نوشیدنی آبجو غیر الکلی باید از جو مالتینگ مناسب که از آن مالت تهیه گردیده است تهیه شود و جو علوفه ای مناسب تولید ماءالشعیر نمیباشد.

برای تولید ماءالشعیر نکات بسیار مهمی وجود دارد تا شما بتوانید یک محصول خوب به دست آورید، یکی دیگر از این نکات مهم میزان اکسیژن در محصول نهایی شما می باشد که کنترل کردن آن در هنگام تولید و اینکه اکسیژن بیشتر وارد محصول شما نشود کاری بسیار دشوار می باشد که این موضوع، فرایند تولید خاصی را می خواهد و برای جلوگیری از ورود اکسیژن در محصول در پروسه تولید، میتوان راهکارهای متعددی را به کار گرفت که این امر هم، نیاز به تکنولوژی‌های بروز و شناخت و دانش فنی این رشته می‌باشد، لذا تولید کنندگان کشورمان اصولاً دقتی در این موضوع بکار نمی گیرند و مهمتر از آن شرکت های خارجی که به تولید کنندگان ما دستگاه های خود را در این صنعت به فروش می رسانند هیچگاه کیفیت محصول نهایی را اصول کار خود قرار نداده و چون می دانند ما در کشورمان با نبود این دانش فنی خاص در این صنعت جهانی روبرو هستیم پس به فکر محصول با کیفیت برای جامعه ما نیستند. از طرفی حتی وزارت بهداشت و استاندارد کشورمان نیز کیفیت محصولات نوشیدنی از نوع ماءالشعیر و نوشیدنی های مالت را آنچنانکه این نوشیدنی ها در اروپا می باشد اتخاذ نکرده است که تمامی این نکات باعث آن شده که در ایران کیفیت این نوع از نوشیدنی های مالت و ماءالشعیر همیشه پایین بوده و مصرف کننده با یک محصولی روبرو میشود که بعضی اوقات بیشتر از شکر و شربتهای مانند شربت گلوکوز برای شرین کردن این نوشیدنی ها استفاده میشود، بدون اطلاع از اینکه هیچگاه در تولید ماءالشعیر در کشور های با استاندارد جهانی، از شکر و یا هیچگونه دیگری از شربتهای شیرین کننده استفاده نمیشود و فقط از مالت جو برای تولید این نوشیدنی ها استفاده میشود. این نکاتی که در اینجا قید کردیم شاید ربطی به ساخت کارخانه ماءالشعیر سازی نداشته باشد ولی ما موظف هستیم کسانی را که در این صنعت گام خواهند گذاشت و یا کسانی که حتی امروز در این صنعت، ماءالشعیر تولید میکنند را با این نکات ضروری آشنا سازیم.

تولید آبجو غیر الکلی

beer filling in a brewery – conveyor belt with glass bottles

هدف ما این است که با شناخت و دانشی که در این صنعت داریم برای شما یک کارخانه تولیدی نوشیدنی بسازیم که شما بتوانید در بالاترین جایگاه در بین تولیدکنندگان قرار بگیرید و هر زمانی که قصد داشتید بتوانید محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر کنید. چرا که ما میتوانیم با تولید ماءالشعیر با استاندارد جهانی لااقل در کشورهای همسایه صادرات چشمگیری از این محصول داشته باشیم و کشوری مثل امارات متحد عربی و یا کشورهای همسایه شمالی ما به جای اینکه برای ما محصولاتشان را صادر کنند بخشی از محصولات ما برای آنها صادر شود. امید ما این است که روزی بتوانیم محصولات ماءالشعیر ایرانی باکیفیت را در کشورهای دیگر بنوشیم و به داشتن یک محصول خوب و با کیفیت افتخار کنیم.

امروز ما میتوانیم برای شما در هنگام چیدمان و مهندسی شربت خانه به طوری کار کنیم و تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز را برای شما تجهیز کنیم که در پایان محصول تولید شده شما کاملاً همانند کیفیت محصولات تولیدی اروپایی باشد و شما را با دستورالعمل های آن آشنا میسازیم.

برای اینکه در ساخت کارخانه ماءالشعیرسازی در کنار شما باشیم، فرصت را غنیمت شمرده و چنانچه قصد دارید در این صنعت سرمایه گذاری کنید با متخصصین ما آشنا شوید و از نکات بسیار مهم دیگری آشنا شوید و با ما تماس بگیرید.

Ask your questions